Aktualności

Razem wielką mamy moc !

2013-12-21

W tym roku po raz pierwszy w okresie przedświątecznym zachęciliśmy rodziców naszych przedszkolaków do zrobienia paczek dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Nasze Przedszkole objęło pomocą dwie rodziny z naszego miasta, których historia bardzo nas wzruszyła. Rodzinę Pani Małgosi oraz rodzinę Pana Mariusza.

Zaangażowanie rodziców przyniosło nieoczekiwane efekty - zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, ale również odzież, zabawki i słodycze wśród zebranych darów była także kuchenka gazowa dla Pani Małgosi :)

Dyrektor przedszkola Mały Geniusz składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom oraz pracownikom przedszkola, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji.

Szczególnie podziękowania należą się dla taty Basi oraz taty Kacpra, którzy z Panią Natalią dostarczyli paczki dla potrzebujących rodzin

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebujących rodzin. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć Wszystkim życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze :)

Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.